Hakkımızda

Gelecek senin!

2018’in son çeyreğinde Mikyas Group tarafından e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulan Türkiye’nin Dünya’ya açılan en temiz online alışveriş sitesi temizdunya.com ve Anne-Bebek dünyası Biminik.com bu çatı şirket altında faaliyet yürütür.

Daha doğal, daha temiz, daha mutlu bir dünya hayaliyle başladığımız bu yolculukta online alışverişin sağladığı imkanlarla nitelikli ve kaliteli ürün arayan müşterilere keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak istiyoruz. Amacımız sadece temizlik malzemeleri veya ürünleri satmak değil, bunların yanında müşterilerimize organik ve bitkisel ürünleri de ulaştırmak istiyoruz. Bu temelde birçok güvenilir tedarikçi ile iş ortaklığı sağlayıp 35’ten fazla kategoride Dünya’nın ve Türkiye’nin dört bir yanına temiz ürünler ulaştırıyoruz.

Bitkisel leke çıkarıcılardan temizlik araç ve gereçlerine, Türkiye’nin en doğal topraklarında yetişmiş organik ürünlere kadar farklı istek ve ihtiyaçlara hitap eden binlerce ürün ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Mikyasgroup.com, müşteri tarafında güven ve ulaşılabilirlik, tedarikçi tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Avantajlı satın alma sistemi ile mikyasgroup.com, kurulduğu günden bugüne müşterilerine ve tedarikçilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışır.